Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2020, 21:44   #576
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Korekcja rundy 1

Zgodnie z deklaracjami graczy wykonuję dodatkowe rzuty.

Najpierw Felix Meyer za pomocą Punktu Szczęścia przerzuca nieudany atak na Valdemara. Na 1k100 wypadło 89, bezgłowy zezwłok porusza się tak energicznie i żwawo, że młody myśliwy nie potrafi go dosięgnąć ostrzem.

Następnie Karl Peter, który faktycznie znalazł się w bardzo niekomfortowej sytuacji. Parowanie ciosu zadanego kosturem przez opętanego morrytę. Rzucam 1k100 na WW 45 i wypada 24. Nie wiem na 100% jak zapatruje się na tę deklarację podręcznik, bo mam wrażenie, że deklarację parowania trzeba złożyć rundę wcześniej i pozostaje ona ważna do końca rundy następnej, ale nie będę psuł epiki tego widowiska czepianiem się o detalu (najwyżej zaraz zabiorę Niersowi w ramach rozliczenia wszystkie Punkty Przeznaczenia). Tak więc ostrze miecza Altdorfczyka zatrzymało magiczny kostur i Niers nie odniósł tych strasznych obrażeń, o których pisałem wcześniej.

Chcecie skrobnąć coś fabularnego w temacie pierwszej rundy czy jedziemy od razu z kostkowaniem w drugiej? (i czy powinienem coś wiedzieć na temat specyficznych deklaracji).
 
Ketharian jest teraz online