Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2020, 17:48   #1085
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Col

- Szpoko Tak się właśnie zastanawiałem dlaczego tak drążysz ten wątek co mnie się wydał dość mocno pobocznym i dlatego nie byłem pewny czy wystarczająco jasno nakreśliłem ramy w swoich postach

- Co do francuskich wojaków z różnych wojaków to na potrzeby tej sesji uznaję, że pewnie rzucają się w Wlk. Brytanii bardziej w oczy niż rodzime wojska. Ale nie bardziej niż obcy mundur rzucałby się w oczy w każdym kraju. Czyli Francuz w Wlk. Brytanii rzucałby się w oczy podobnie jak Brytyjczyk we Francji. Niemniej przy takim aliansie dwóch mocarst obecność takich osób jest naturalne. Coś jak obecność żołnierzy włoskich w Niemczech lub na odwrót. No rzuca się w oczy ale skoro tu są to pewnie mogą tu być i mają swoje sprawy do załatwienia. Ktoś władny może zarządać identyfikacji czy dokumentów, ktoś nadgorliwy może zapamiętać i powiadomić władze. Akurat w tym wypadku agencja wyposaża agentów w odpowednie papiery i przepustki więc takiego lustrowania raczej nie ma co się obawiać. No jest oczywiście czynnik ludzki czyli no jak ktoś się uprze by robić problemy no to może próbować.

- Co do obecności MP w sojuszniczym kraju mogą być różne. Choćby odbiór francuskich żołnierzy co coś przeskrobali na Wyspach. Mogą też przewozić jakieś dokumenty czy być oficerami łącznikowymi przysłanymi w celu szkoleniowym albo dla ustalenia wspólnych procedur. Tak jak do nas, do PL przylatują wojskowi z NATO na manewry, szkolenia czy inne takie. Ostatecznie MP regulaminowo wchodzi w skład regularnych dywizji chyba w każdej armii. Więc jeszcze francuski MP może być częścią sił wysłanych do Narviku który z jakichś powodów albo wrócił wcześniej, albo został z jakichś powodów na miejscu.

- Generalnie powodów dla jakich francuski MP miałby być na terenie Wysp jest całkiem sporo. No ale jak mówię w tej chwili mi się to wydaje dyskusją sztuki dla sztuki Zasadniczo w tej turze ważne jest za kogo się przebieracie i kto leci na misję
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline