Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2020, 21:12   #157
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
30 Martius 816.M41, pałac Aspyce Chorda

Aspyce Chorda w żaden sposób nie skomentowała wieloznacznego nawiązania Bartholema do natury jej doradczyni, nawet nie zerknęła w stronę spozierającej to na Bellitę, to na Visschera Isabel Solaris. W zamian uśmiechnęła się promiennie, wystudiowanym przyjaznym uśmiechem, który nie sięgnął jej oczu.

- Płocha kobieca ciekawość - odpowiedziała na pytanie rzekomej Winter - W Koronusie warto poznać osobiście każdego posiadacza Glejtu, z którym los może później skrzyżować kursy. Również ustawić na kursie kolizyjnym, chociaż pragnę wierzyć, że Bóg-Imperator nie zechce postawić przed nami takiego wyzwania. Nadto piastuję aktualnie funkcję regenta Wolnej Floty w Przyczółku, dlatego dobry obyczaj zobligował mnie do ugoszczenie przedstawicieli dynastii wizytującej po raz pierwszy Ekspansję Koronusa.

Aspyce uniosła w górę swój kieliszek, napełniony w międzyczasie złocistym amasecem przez jednego z milczących lokajów.

- Pragnę wznieść toast za nasze spotkanie, ostatnie w najbliższym czasie, jakie będzie mi pisane! - siedzący wokół stołu goście unieśli w odpowiedzi swe naczynia - W ciągu następnych kilkunastu godzin opuszczam Footfall, ale długo będę wspominać nasz wspólny posiłek.

Spełniwszy toast, wszyscy usiedli ponownie odsuwając od siebie puste kryształowe kieliszki. Służba natychmiast zajęła się ich napełnianiem, na stole pojawiły się też porcelanowe miseczki wypełnione udekorowanym egzotycznymi owocami puddingiem.

- Lady Winter, chciałabym panią zaprosić na małą przechadzkę - Aspyce Chorda przechyliła się w stronę Amelii, posłała jej kolejny uśmiech - Mam nadzieję, że pani świta wybaczy mi to zuchwałe porwanie. Chciałabym pani coś pokazać.
 

Ostatnio edytowane przez Ketharian : 24-06-2020 o 09:52.
Ketharian jest offline