Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2020, 20:08   #2
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Znaleźliby się chętni na grę drużyną Fanatyków w tunelach metra pod Denver? Wymyślimy swoją własną sektę, zjednoczymy straceńców i staniemy się nocnym koszmarem Obcych, Sowietów, gangów zwyrodnialców, grup przestępczych, społeczności kanibali i w ogóle wszystkich którzy nie dołączą do ostatecznej prawdy o kosmosie. Naszej prawdy.

Innymi słowy: Opcja pierwsza i Fanatycy (ewentualnie inne profesje, ale z fanatycznym charakterem). Podręcznik mam w pdf z CD-Action (a przynajmniej tak głosi reklama na nierozpakowanym magazynie).

Dobrze zrozumiałem, że to ma być sandbox? I nie jest to solówka jak wcześniej prowadzone przez ciebie. Jakby nikt nie zgłosił się do drużyny Fanatyków to będę taktycznie obserwował temat i może będę miał jakiś koncept postaci pasujący do reszty.

Jaki klimat sesji będzie? Świat gry jest dość... charakterystyczny... ale można go odegrać jak This War of Mine. W takich przygnębiających realiach byłoby ciekawie grać... ale zaproponowana przeze mnie wcześniej propozycja drużyny Fanatyków to na język Neuroshimy raczej Rtęć/Stal.
 
Anonim jest offline