Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2020, 22:41   #4
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
Dobrze zrozumiałem, że to ma być sandbox? I nie jest to solówka jak wcześniej prowadzone przez ciebie.
Lubię gry z otwartym światem, więc jeśli gracze będą preferowali sandbox, będzie sandbox, zwłaszcza, że są ku temu odpowiednie narzędzia. O ile improwizacja na żywo podczas sesji to wyzwanie, tak w PBF taka forma mi nie straszna Nie mam sprecyzowanego scenariusza, zarys stworzę na podstawie nadesłanych KP i wybranej przez was koncepcji drużyny.

Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
Jaki klimat sesji będzie? Świat gry jest dość... charakterystyczny... ale można go odegrać jak This War of Mine. W takich przygnębiających realiach byłoby ciekawie grać...
Nie grałem w TWoM, ale rozumiem że chodzi o survival ukazujący beznadziejne położenie cywilnych ofiar wojny, odgrywanie traumy z tym związanej? W zamyśle waszym bohaterom bliżej do wilków niż owiec, nie jesteście terminatorami i jak każdy jeden walczycie o przetrwanie, ale świecicie na firmamencie jaśniej od innych. Sesji bliżej do "Parszywej dwunastki" i "Bękartów wojny" niż do "Życie jest piękne" i "Chłopiec w pasiastej piżamie", jesteście bohaterami ku pokrzepieniu serc.
 
Arthur Fleck jest offline