Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2020, 13:28   #8
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Czy w podręczniku albo dodatkach jest więcej profesji? Jeśli nie mam podręcznika, to mam wysłać KP wypełnioną bez mechaniki, tak?

Co do drużyny to mi by odpowiadała zaproponowana przez MG opcja druga. Ale zobaczymy co inni gracze będą chcieli.
1. Z tego co wiem, nie ma żadnych dodatków, być może przy zbiórce na wspieram wyszły jakieś suplementy, ale takich nie posiadam. Jaka profesja by cię interesowała? Gdyby nie była zbyt wyszukana, pewnie dałoby się ją rozpisać mechanicznie.

2. Jeśli nie masz dostępu do podręcznika, nie robisz mechaniki. Wklejasz KP, a ja się do ciebie zgłoszę na PW i dogadamy resztę szczegółów.
 
Arthur Fleck jest offline