Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2020, 22:34   #43
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
@ Stalowy Moja postać ma przekonywanie więc przyda się w "walce" na słowa

Proponuje żeby dobry sąsiad Siano "podpowiadał" naszym postaciom wspólne zainteresowania oczywiście, nie ma pewności że się dostanę ale jak na razie mam takie pomysły:

Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
Komuś kurs tańca? XD
Moja postać ma cechę koneser tańca ale ze względu na przerwanie kręgu raczej nie potańczy niby FAR (Fundacja Aktywnej Rehabilitacji) i parę innych miejsc prowadzi zajęcia tańców na wózkach ale szczerze mówiąc nie uważam tego za taniec :P

Może Alex mógłby pomóc w np. obsłudze strony WWW i social mediów w zamian za możliwość obserwowania zajęć tak w ramach hobby nie jako creeper ale pasjonat samej idei tańca. Może nawet zdał maturę z historii tańca ? Zawsze mnie śmieszyła ta możliwość egzaminu

(Tancerze_rki proszę się nie obrażać jesteście cudowni_ne)

@Dhratlach Twoja postać by się dogadała z moją postacią z sesji Mutaberacja Alex jest nieco bardziej straightedge ma wrażenie że potrzebuje mieć każdą drobinę kontroli nad samym sobą ale nie ocenia innych i podobnie jak twoja postać jest pozytywnie nastawiony do życia.

Sądzę że wspólnym tematem dla naszych postaci mógłby być zioła mój niuniek się bardzo interesuje medycyną naturalną i leczniczym zastosowaniem ziół z chęcią by pewnie pogadał o tym gdzie się łączy i uzupełnia medycyna akademicka z tradycyjną ludową.

Co do ziółek jeżeli by mu zaproponował to pewnie by odmówił z początku ale któregoś razu zapytałby się czy aktualne bo akurat za mocno wracały wspomnienia z wypadku i nie pomogła ani medytacja ani świadome śnienie a potrzebuje po prostu się wyspać.

Co do ekwipunku ja nie mam pomysłów może śrubokręt? Do niedawna potrzebowałem ze sobą wozić żeby podważać klapki w starych autobusach teraz już wymienili tabor chyba bo większość jest z klapką. Może Sztukę Wojny Sun Tzu w polskim tłumaczeniu ?
 
Brilchan jest offline