Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2020, 10:37   #1093
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Decyzja jest taka, że zbieramy na czołg A tak w ogóle myślałeś Pip nad ewentualnością żeby za te punkty można było kupywać nie tylko NPCów? Np. jakieś gadżety, znajomości czy nawet fuksy na potrzeby rzutów kośćmi? Wiesz, byłaby większa różnorodność.
- Hmm... No nie, o czymś takim nie pomyślałem No ale można by coś pomysleć, dzięki za sugestie A jakbyś to widział? Zwłaszcza te gadżety i znajomości?



Cytat:
I co ten strzelec ogonowy takie chuchro, że ma tylko 5 życia? Oberwał w trakcie walki?
- Tak, oberwał w trakcie wlaki i miał tylko 5/10 w chwili kraksy.



@Wszyscy

- Wpisałem w ściągę doc wytyczne misji. Czyli pi x oko to co było na odprawie i w papierach Na ok 17-21 str. A tu dla przypomnienia link: https://docs.google.com/document/d/1...h.p55t7nz7k44i
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline