Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2020, 11:22   #1094
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79
A jakbyś to widział? Zwłaszcza te gadżety i znajomości?
Dobranie nowego znajomego, albo w oparciu o odbytą właśnie misję, albo historię postaci. Taki Woods mógłby np. "odblokować" sobie kolejnego znajomego w Paryżu. Oczywiście musiałoby to mieć miejsce przed poznaniem miejsca kolejnej misji. MG mógłby oceniać ile punktów wart jest taki znajomy, w zależności od tego co potrafi. Ewentualnie, skoro punkty są z puli drużyny, byłby wymóg żeby, albo od razu, albo podczas najbliższej sprzyjającej temu misji, stał się znajomym wszystkich członków.

Co do gadżetów, to oczywiście nie takie w stylu Bonda, ale przecież i podczas IIWŚ ich nie brakowało. Od najprostszych i najbardziej oczywistych, jak walizka z podwójnym dnem, skrytki w przedmiotach codziennego użytku (szminka, papierośnica), poprzez te bardziej pomysłowe, jak mini aparat fotograficzny, szpada w lasce, zestaw narzędzi ukryty w pasku (Kwinto miał coś takiego w Va Banque 2), do tych zupełnie odjechanych jak długopis-pistolet czy wybuchowa bombonierka. Trzeba by "tylko" stworzyć listę takich przedmiotów (mogę spróbować się tego podjąć). Mogłyby występować w dwóch wariantach - jedno- i wielokrotnego użytku (z wyjątkiem takich rzeczy jak wybuchowa bombonierka). Można nawet pomyśleć o gadżetach opartych na immaterium, o ile rozwój fabuły pozwoli w przyszłości na konstruowanie takowych.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col


Ostatnio edytowane przez Col Frost : 01-07-2020 o 11:26.
Col Frost jest offline