Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2020, 12:30   #1097
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Bardziej wzorowałem się na znajomościach z naszych KP, ale w sumie masz rację. Chyba żeby wymyślić jakiś przelicznik, który punkty drużynowe pozwalałby zamienić na punkty indywidualne i z tych ostatnich kupować znajomych i gadżety. Tylko nie wiem czy powinno to być mnożenie tych punktów, czy raczej dzielenie
- No punkty zdobywacie jako zespół. To te które zbiera cały zespół za wykonanie wspólnej misji. Więc i wydawać musicie je jako zespół. Poza tym to bardziej uniwersalne mi sie wydaje. Może mieć ktoś znajomego w danym terenie z jakiegoś powodu czy punktu z biografii a jak nie to po prostu agencja ma tam jakiś punkt zaczepienia.

- Co do cen to tacy terenowi znajomi mogą być ciut drożsi w punktach bo jednak łatwiej kogoś dokoptować na miejscu i wysłać z agentami na misję czy zostawić w bazie niż mieć kogoś akurat w potrzebnym czasie i miejscu.

- A fabularnie takim zaczątkiem kontaktów mogą być te postacie które pojawiają się w birefingu albo nawet przewijają się przez konkretną misję.



Cytat:
Jeśli chcesz mogę spróbować stworzyć listę gadżetów z epoki.
- To jak masz czas i ochotę to zrób takie fanty. Będzie fabuła to będzie łatwiej dorobić do tego mechę jak będzie konkret
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline