Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2020, 14:58   #2220
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
To wycofywanie miało być po to by osłaniać uciekinierów i źle pisząc ponownie wyszła kaszka.

Teraz mam pisanie prac na studia, ale postaram się ogarnąć posta i napisać co i jak.
Hen_cerbin piszesz o ataku lepszym od wycofania się. No, ale ich są setki i jak atakować? Aż za parę godzin dotrzemy do zielonych i khazadów? Pogubiłem się w tym wszystkim.
Gustaw miał wybór:
a) osłaniać
b) wycofać się

"wycofanie żeby osłaniać" nie było możliwe. Gustaw w połowie roboty zmienił zdanie, więc jego ludzie, zgodnie z rozkazem najpierw się rozleźli po całej szerokości w linię, a w kolejnej kolejce kazałeś im się zebrać i wycofać.
Jak obu celom poświęciłeś po 50% wysiłku to oba cele będą w 50% zrealizowane (jak dobrze pójdzie).

Co do dalszej części nie rozumiem o co Tobie chodzi (o żadnym "ataku lepszym od wycofania się" nie pisałem).
Przypominam, że Gustaw i walka na przełęczy oraz khazady i walka z demonami dzieją się w dwóch różnych miejscach, odległych o kilka godzin marszu (bo jest noc, w dzień będzie "bliżej").
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline