Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2020, 22:37   #8
harry_p
 
Reputacja: 1 harry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputację
Cliff ucieszył się widząc znajome gęby. Po jego ekipie zostało wspomnienie. Haqim trafił do techników a składy skrzydeł pocięto i potasowano dokładają kart z innych talii. Sama Viktoria się zmieniła i w zasadzie można się było poczóć jak na nowym przydziale.

- Góra chce mieć kogoś zaufanego do pilnowania domu jak cię robaki oblezą. To wybrali najlepszego do roboty. - Przywitał się z Diukiem.
- Miałem do wyboru drony albo drony. Więc wybrałem... drony. Na początku byłem zły ale jak się temu lepiej przyjżeć dają naprawdę ciekawe możliwości. Kilrathi chyba sporo nagadali o tym jak odpaliliśmy Nighta na krótko. Więc uznali że na dronowcu taki talent się przyda. No i poza wszystkim ma silnik i działko więc żadna z niej taksówka.
 
__________________
Jak ludzie gadają za twoimi plecami, to puść im bąka.

Ostatnio edytowane przez harry_p : 02-07-2020 o 13:31.
harry_p jest offline