Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2020, 14:48   #63
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Nie martw się nie stresuj dobrze ci idzie sam próbowałem wiem że to ciężkie jest dobrze poinformowałeś ja widać wcześniej nie wyłapałem ale teraz komunikat jest przyjęty.

Cytat:
No i poza ograniczeniem postów do jednego na kolejkę warto też ograniczyć do rozsądnej liczby zachowania/reakcje/akcje, bo nawet w jednym poście można przecież zrobić 10 rzeczy. A wtedy też może być ciężko innym się odnieść.
Co do tego co zrobiłem w tej rundzie to po prostu twórczo spróbowałem wykorzystać kuglarstwo dla odgrywania https://www.youtube.com/watch?v=ICq1ysr5GJM

Bardzo fajny czar pozwala mieć do 5 stałych efektów jednocześnie wykorzystałem dwa 1. zrobiłem rysunek odchodów na wozie i 2 dodałem do tego odpowiedni smród oba efekty utrzymują się max przez godzinę albo do odwołania.

Potem użyłem tego deszczu iskier jako fajerwerków i krótkiego dźwięku jako takich pseudo fanfar ale to tylko momentalnie i zaraz zniknęły.

Wszystko po to żeby odwrócić uwagę ludzi od gnoma a zwrócić ją na Johna a potem spróbować ich przekonać. Tak bardziej dla podkreślenia odgrywania i uzasadnienia sytuacji.

Poprosiłbym właśnie o test przekonywania i może jakieś punkty za tło / backround postaci ? Bo według opisu to za szlachetne urodzenia prostaczkowie starają się mojego BG nie rozgniewać itp. więc może to dałoby jakieś bonus czy inny adavantage ? Oczywiście, ty jesteś MG i twoja interpretacja jest prawem ja tylko się zastanawiam
 
Brilchan jest offline