Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2020, 20:36   #62
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Sheva zagryzła zęby. Cóż, część niej spodziewała się, że tak właśnie będzie to wyglądać. Że zatrzymają ich w połowie drogi, albo pod samym końcem. Albo, że ktoś zdemaskuje wilkołaczkę. Jednak jej z natury optymistyczna ocena sytuacji kazała jej spróbować. Spróbowała. Nie wyszło. Nadszedł czas spakowania zabawek i zwinięcia się z tego placu zabaw.

Gdy służąca odeszła zawołać “kogoś” półelfka podeszła do Księżnej i uklękła przed nią na jedno kolano. Z ulgą przyjęła fakt, że nie poczuła przy tym bólu.
- Słuchaj, nie udało się teraz. Próbowałyśmy. Za dwie godziny zacznie się uczta. Ludzie popiją. Straż się rozluźni - mówiła spokojnie i chciała dodać sobie pewności siebie, choć gdzieś głęboko zastanawiała się czy myszy albo psy piją alkohol w tej szalonej bajce - teraz, gdy przyjdzie ów “ktoś” to grzecznie powiemy, że drapałaś w drzwi, bo chciałaś się wyszczać na świeżym śniegu zamiast na ręcznie tkanym dywanie. Udajemy głupsze niż jesteśmy. Jak świat światem faceci się na to łapią. - Tu spojrzała na uzbrojoną ciemnoskórą Drowkę. - za kilka godzin wrócimy i spotkasz swojego Królewicza. - wróciła wzrokiem do Wilkołaczki. - A przy okazji gdy już będziemy na zewnątrz, to spróbuj rozejrzeć się za inną drogą ucieczki niż most. Może z drugiej strony zamku jest przystań? Jakieś łódki?

Półelfka się wyprostowała i wygładziła swoje ubranie. Tak naprawdę nie mogła się doczekać przebrania w suknię balową.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline