Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2020, 22:30   #542
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Przypominam się.
- Sorasy lap mi się posypał. Wczoraj odzyskałem. No a skoro weekend to najpierw wziąłem się za swoje misiowe tury.


Cytat:
Czyli strzał co rundę. Jak działa zasięg u Ciebie? Minotaur jest jakieś 80m czyli wejdzie w zasięg krótki niedługo, dobrze rozumiem?
- Co do odległości w jakiej jest minotaur to pisałem coś takiego:


Cytat:
- Minotaur jest ok 40 - 60 m od grupki Karla i Tladina. Jeśli ta odległość się nie zmieni to powinien dotrzeć do wybranego celu po ok 3-4 turach.
- Co do zasięgu kuszy lekkiej to tak, w zasięgu do 60 m jest zasięg bliski czyli mod do trafienia +20 US. +/- inne modyfikatory.




Cytat:
Czy my jesteśmy między jakimiś budynkami, tak to trochę zrozumiałem? Chodzi mi o wykorzystanie ukształtowania terenu w planowaniu kolejnych akcji.
- Kawałki murków, płotów, resztki ścian. W większości niższe od minotaura lub równe mu wzrostem. Do tego drzewa, trawy i krzaki. Rogaty jest większy więc jemu aż tak to nie przeszkadza jak ludziom i krasiom.



Cytat:
Jeżeli podnieść można tylko raz szybkość, to po prostu podnieś stat szybkość, będzie mniej wpisów w tabelce. Koszt ten sam.
- Nie jest to samo. Kosz Zdolności B.Szybki to 100 pkt. A koszt rozwoju SZY to 200 pkt.


Cytat:
Serio Ehran był elfem?
- Ehran to nie Ale jego BG owszem Masz to nawet w excelowej KP wpisane.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline