Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2020, 02:16   #548
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Z tym rozwojem szybkości, to przemyśl to może (pod kątem swojej mechaniki). Bo to dość niespójne, że podniesienie statsa jest za 200, umiejętność za 100, a i tak nie można wziąć jednego i drugiego.
- Po prostu jak to projektowałem jeszcze nie miałem do końca sprecyzowanej klarownej wizji jaki ma być efekt końcowy. I B.Szybki jako Zdolność kosztował tyle samo co inne Zdolności. A SZY po prostu była bardziej swobodnym rozwojem no ale droższym. Koniec końców na 2 sposoby można podnieść tą samą rzecz różnym kosztem. Więc może faktycznie trzeba by to zrównać by było to spójne. Właściwie oznaczałoby to wywalenie B.Szybkiego. Bo byłaby to jedyna Zdolność co by kosztowała więcej niż 100 pkt.


Cytat:
I dobrze by było, aby precyzyjnie zaznaczyć, że wybór jednego wyklucza drugie (jest info, że można podnieść raz na grę, ale nie ma info, że obejmuje to również bardzo szybkiego).
- Do tej pory wydawało mi się to klarowne, że jak raz na całą grę to w dowolny sposób raz na całą grę. No ale faktycznie można to zapisać bardziej dobitnie.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline