Wątek: Lost Station
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2020, 21:12   #11
BG
 
Reputacja: 1 BG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputację
Agnes nie czuła się za dobrze. Nigdy nie miała szczególnie dobrej kondycji, a wczorajsze ćwiczenia i wysiłek przy ścinaniu gałęzi dość solidnie ją zmęczyły.
Jak coś robić, to solidnie.
A potem przez tydzień być niezdatnym do czegokolwiek.
Spróbowała się przeciągnąć, ale ból mięśni zawyrokował, że nie jest to zbyt dobry pomysł, więc po prostu siedziała dalej w nieco nienaturalnie wyglądającej pozycji. Przynajmniej kiedy się nie ruszała, wszystko było w porządku.

- Jak wasze samopoczucie dzisiaj? Dowiedzieliście się czegoś nowego? Ja wybrałam się na ekspedycję do nieprzebytej dżungli. - uśmiechnęła się szeroko i odłożyła na chwilę widelec - Dzika roślinność, nieprzebyta zieleń! Tajemnice odwiecznego gąszczu! Jeśli mam być szczera, to to jest nawet przyjemny element tej całej sytuacji. Z tym że zbadałam próbki i... Wychodzi na to, że lecimy tylko 50 lat. Albo ja zwariowałam, albo cała aparatura. Pięćdziesiąt lat lotu i mielibyśmy znaleźć się tak daleko?

Rozejrzała się, szukając aprobaty w twarzach innych. Przecież też musieli mieć jakieś zdanie na ten temat. Przeżyli wiele lotów, ale w takiej sytuacji nikt jeszcze się nie znalazł. Całą noc spędziła nad rozmyślaniami, co się stało. Jakie elementy mogła pominąć? Co poszło nie tak? Może faktycznie istnieje jakiś tunel łączący przestrzeń? Dzisiaj chciała jeszcze raz dokładnie wszystko przejrzeć.

- Żeby było śmieszniej, podczas tych pięćdziesięciu lat komputer nie oszczędzał światła ani wody. Czy to normalne zachowanie podczas blackoutu? I jak z surowcami? - tym razem skierowała się do konkretnych osób zajmujących się danymi sprawami

Miała nadzieję, że chociaż uda im się przetrwać dłuższy czas tu w kosmosie, tak na wszelki wypadek.

- Z pozytywnych wiadomości mamy ustawiony korzystny kurs, jeśli stacja nie wykona żadnych ruchów, bez problemu "zaparkujemy".
 

Ostatnio edytowane przez BG : 08-07-2020 o 21:13. Powód: literówka
BG jest offline