Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2020, 23:24   #111
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Czując, się bezpieczniej Duncan schował broń - Moje domowe granaty sprawdziły się cudownie! - Rzekł z wyraźną dumą w głosie i zatarł ręce, zanim Franko czy ktokolwiek inny zaczął mu suszyć zieloną głowę przeszedł do defensywy - Nic się nie martwcie to tylko ogłuszacze a oni są tam tak obładowanie sprzętem, że nie ma prawa się nic stać! Zresztą w chwili, gdy rzuciłem swoje glina szykował się żeby zrobić nam to samo i mieli rozkaz strzelać żeby zabić! Nawet się z tym nie kryją faszyści! Mimo że potraktowałem ich ulgowo i tak mi to zaliczą, jako "atak z groźną bronią na funkcjonariusza!" Tak to już jest jak rzucą ci kanister z gazem łzawiącym pod nos albo przypierdolą gumową kulą to są "środki przymusu bezpośredniego”, ale jak ośmielisz się zwrócić im te cudowne prezenciki to wielka afera, bo oni dostali od państwa dyspensę na rozdawanie przemocy! - Perorował przez całą drogę powrotną płuca miał naprawdę mocne.

- Hej myślicie, że uratowaliśmy Giovanniego, zanim zdążyli go dopaść? Osobiście mam nadzieje, że było ich więcej niż widzieliśmy i że się wyrobili, ale atakującym też się należało - Dodał.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 10-07-2020 o 10:01. Powód: Dobra skasowałem to co nie pasowało
Brilchan jest offline