Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2020, 16:34   #549
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 61 - 2519.VIII.23; popołudnie

- Oki, doki, to mój post jest :> Jeśli chodzi o termin to do cz. 07.16. Czyli tydzień urlopu i standardowy tydzień na zmajstrowanie posta. Co do mnie ja z kolei w tej turze pewnie wrócę do roboty. Więc nie wiem jeszcze czy to się odbije na moim forumowaniu ale na wszelki wypadek o tym uprzedzam.


Stan Zdrowia:


Karl 14/14; s.zdrowy (0); (80 PD);
Tladin 15/15; s.zdrowyi (0); (275 PD);

---



BN:

Dieter KIA
Manfred 3/12; s.krytyczny (-30)
Stephan Glaser 12/12; zdrowy (0)
Ragnis 16/16; zdrowy (0)
Igor 4/12; s.poważny (-20)
woźnica Adolphus 12/12; zdrowy
kuc 1 15/15; zdrowy (0)
kuc Karla 15/15; zdrowy
kuc Gladina 15/15; zdrowy


---



Co do zasobów to na tą chwilę wygląda to tak:

- Karl 95 pkt
- Tladin 15 pkt


- Pasza: 32 porcji (VIII.32 -12 p)


PD




- Tladin 15 PD za planowanie i docowanie.

- Tladin 5 PD za fabularne zaangażowanie.

- Karl 10 PD za planowanie i docowanie.

- Karl 5 PD za fabularne zaangażowanie.



Omówienie




Skład radosnej kompanii:

Karl 14/14 ŻYW; OP 8+; SZY 4 (8/12 m); zmęczenie 0 nic
Tladin 15/15 ŻYW; OP 3+; SZY 2 (6/9 m); zmęczenie 0 nic
Dieter KIA
Manfred 3/12 ŻYW; OP 8+; SZY 3 (6/9 m); rany -30; zmęczenie 0 nic; strach
Igor 4/12 ŻYW; OP 6+; SZY 3 (6/9 m); rany -20; zmęczenie 0 nic
Krzywy 14/14; OP 9+; SZY 3 (6/9 m); zmęczenie 0 nic
Martin 14/14; OP 7+; SZY 3 (6/9 m); zmęczenie 0 nic; strach
Karin 14/14; OP 7+; SZY 3 (6/9 m); zmęczenie -10 małe



- Oki, to poszło parę tur walki. Dokładniej to 6,7 i 8. Obecnie skończyła się T 8 i zaczyna T 9.

- Co do samej walki to minotaur najpierw zwarł się z Dieterem który był najbliżej niego no i miał już sprzęt do walki w zwarciu. Ale padł praktycznie z miejsca. Potem do walki włączyli się Igor i Manfred. Też prawie z miejsca oberwali, tyle, że Igor trochę a Manfred dość mocno. W tym czasie Karl albo strzelał z pistoletu albo zmieniał broń na miecz i m.tarczę a Tladin i reszta wciąż biegli.

- Na początku T 8 Karl ma broń do zwarcia w łapach więc włącza się do walki a Tladin dobiega więc włącza się do walki. Na koniec T 8 sprawa wygląda tak, że Igor, Karl i Tladin są w zwarciu z minotarem. Z czego BG są cali a Igor ma 4/12 po dwóch trafieniach minotaura. Z mechy minotaur atakuje Igora a innych jeśli przeciwstawny test WW wyjdzie na jego korzyść. Krzywy dobiegł na tyle blisko, że może juś otworzyć ogień do minotaura. Martin i Karin potrzebują jeszcze ok 3-4 Tur by dobiec do zwarcia.

- Minotaur nie wygląda na jakoś specjalnie ruszonego dotychczasowymi trafieniami. Albo zeszły po pancerzu albo nie uczyniły mu zauważalnej krzywdy. Używa topora liczonego jak br.ciężka czyli redukuje OP o 2. Czyli np. z OP 6+ robi się OP 8+ i broń zadaje 1k10 obrażeń.

- W sumie możecie posterować za swoje postacie i BG. Chciałbym wiedzieć co robią i BG i BN. Bo bez chociaż deklarek to trudno mi będzie brać kostki do ręki i kulać tą walkę.


---


- No i chyba tyle z mojej strony na tą turę. Jak coś jest niejsane no to dajcie znać




---

-
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline