Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2020, 11:52   #88
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Moja postać w razie czego może zapłacić za Jona, ale nie oszczędzi mu uszczypliwości. Cała podróż łódką dla Laveny była sposobem na wygodniejszą, bezpieczniejszą i szybszą podróż. Według mapy do większości oznaczonych lokacji można dotrzeć drogą wodną (oprócz tego namiotu na północy, ale z kamiennego kręgu nie jest tam daleko). No i w taki sposób łatwiej uniknąć zasadzki.

Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Mam trochę wrażenie że MG chce nam tą ceną zassugerować, żeby jednak iść na piechotę :P jeżeli jest na piechotę coś potrzebnego dla fabuły to starczy napisać nagnę postać dla potrzeby rozgrywki
Cóż, MG pisał, że jest początkujący, to nie ma co mu robić pod górkę. Jeśliby tak było, to możemy ruszyć traktem, a fabularnie się to jakoś wytłumaczy. Jeśli nie łodzią, to Lavena może ruszyć na wynajętym końskim grzbiecie. Moja postać zawsze znajdzie sposób by się nie przemęczyć podróżą

Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
John się wiosłowania nie boj, ale nie będzie tak, że płaci 5 sztuk złota i jeszcze musi pracować :P tutaj się pokazuje słabość tej reguły 1 posta na turę, bo nie mamy jak przedyskutować in game :P
Moja postać ma najwyższą charyzmę i zręczność w drużynie, ale najniższe statystyki fizyczne. Do wiosłowania się pasuje jak pięść do oka i pewnie poradziłaby sobie z tym równie wspaniale, co z dźwiganiem ciężarów, czy bawieniem dzieci. O ile dałoby się jakimś cudem do takiej pracy pannicę namówić Prędzej Tarask się przebudzi.
 

Ostatnio edytowane przez Alex Tyler : 14-07-2020 o 11:59.
Alex Tyler jest offline