Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2020, 00:51   #1117
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- No to mój post jest :> Co do terminu na tą turę do cz. 07.23. Mnie się szykuje powrót do roboty ale czy/jak wpłynie to na moje forumowanie to jeszcze nie wiem. Uprzedzam na wszelki wypadek.


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 5/10; -1; s.poważny; zmęczenie 0; (2 autosuk)

st.ag George Woods 3/10; -2; s.ciężki; zmęczenie 0; (1 autosuk)

mł.ag Birgit Schrötter 3/10; -2; s.ciężki; zmęczenie 0; (1 autosuk)




@Wszyscy



- Ok, to na tą turę jak rozmiem Aiko ma L4 ze względu na urlop. Więc no w tej turze jakoś będziemy musieli się obyć bez szefowej. No ale jakby mimo wszystko Aiko znalazła czas, ochotę i okazję do napisania posta no to miodzio Ale ofiszial ma L4.


- W w tej turze minął ok kwadrans. No i rozdzieliliście się na dwie grupki no to macie dwie odrębne scenki. - Co do postów to ładne posty daliście. Klimatyczne i w sam raz pod scenkę. I z tego powodu a także na początek nowej misji cała trójka dostaje po 1 autosukcesie. Czyli w razie niepowodzenia jakiegoś rzutu można zastąpić go autosukcesem. Traktuje się wówczas jakby na kości wypadł sukces. No ale trzeba by jakoś przed rzutem zadeklarować, że jbc to sę używa tego bonusu.

- Co do przebieranek w cywila no to jak w poście. Czyli są plusy i minusy takiego rozwiązania. O plusach to chyba sami wiecie jakie są z poruszania się w cywilnych ubraniach. Ale co do minusów to jak ktoś z jakichś sił zbrojnych zostanie złapany bez munduru, może zostać uznany za dezertera lub szpiega. No a o tym pisałem i w poprzedniej turze. Więc tak tylko informuję jak to wygląda w świecie gry.

- Podobnie z przebierankami w kurtki i inne takie. Jacyś francuscy czy belgijscy cywile mogą nie ogarniać umundurowania RAF czy innych służb sojuszników. Ale no mogą ogarniać dość dobrze mundury z własnego kraju. A wszelkie siły mundurowe zwykle są szkolone w rozpoznawaniu własnych mundurów i mundurów przeciwnika. Więc noc, zdenerwowanie, dy cywile no spoko ale jak by się trafił ktoś w mundurze...

- Co do dokumentów o obu kapralach no to ich nie macie. Jak szefowa uznała, że to zbyt niebezpieczne je zabierać no to zostały w bazie.



@George


- No to Tim oddał Georgowi swoją kurtkę lotniczą więc mógł on zamaskować swój mundur żandarmerii. Czasu było akurat by się w nią ubrać, przejść kawałek no i już wieśniac dobiegli do obu kraksowiczów. No a pozostała trójka zmyła się w zagajnik.

- Pilot się przywitał z tubylcami no i jak w poście. Wygląda na to, że to francuscy farmerzy z pobliskiej wioski. Ale sądząc z ich machania rękami to Niemcy też gdzieś tu są.

- Przy Georgu i Arturze jest ze 3-5 mężczyzn. Wyglądają jakby się zerwali z łóżek, złapali co było pod ręką i przybiegli przez pole. Od strony widocznych zabudowań ciągnął kolejni więc tłumek raczej będzie się powiększał. Tych paru z pierwszej grupki są już w zasięgu swobodnej rozmowy.

- No i w tej turze bym chciał wiedzieć jak George poprowadzi te negocjacje z tubylcami



@Noemie i Birgit


- Cała trójka (dziewczyny + Tim) przeszła przez zagajnik. Nie okazał się jakoś specjalnie wielki. Pewnie z parę minut marszu. No ale jak po ciemku i z takimi obrażeniami no to mogło się uprzykrzyć te wszystkie gałęzie i korzenie po drodze.

- W końcu cała trójka dotarła do skraju tego zagajnika. Rozciąga się pole, też z jakimś młodym zbożem a z pół kilometra dalej zabudowania jakiejś wioski. Sądząc po ożywionym ruchu ich kraksa też postawiła na nogi.

- No a Timowi w międzyczasie udało się ustalić kierunki świata.

- No i w tej turze bym chciał wiedzieć co zamierzacie zrobić. Z powodu L4 Aiko no to pewnie co zamierza zrobić Birgit.


---



- No i tyle z mojej strony na tą turę Jeśli są jakieś pytania czy niejasności no to piszcie śmiało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline