Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2020, 12:38   #102
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Nicollo dał się zaskoczyć magowi, który bez żadnych wcześniejszych ustaleń przyładował mu w gębę a potem wyrwał i rzucił do ucieczki. Przez krótki czas Karaluch miał wrażenie, że czaromiot chce ich zdradzić i to co łowca czarownic powiedział mu wcześniej dając shuriken, nie ma dla starucha żadnego znaczenia. Pomoże tym pomiotom w odprawieniu rytuału byle zachować swoje nędzne życie. Czarodziej jednak najwyraźniej wczuł się mocno w rolę zakładnika, a przy okazji chciał wspomóc współtowarzyszy w walce mamrocząc pod nosem zaklęcia. Najprościej byłoby mu po prostu skręcić kark, pomyślał Teslau i tak by pewnie zrobił, ale martwy czarodziej oznaczał wyrok śmierci dla nich wszystkich. O ile Felix, Uszko czy Byku byli gotowi umrzeć z mieczem w dłoni, pomyślał o kapitanie i załodze, ich rodzinach, które czekały na ich powrót. Zwrócił się więc do tego, który krzyczał kryjąc się za plecami łachmaniarzy.
- Teraz posłuchaj mnie uważnie i przekaż te słowa swojemu panu. Jeszcze dzisiaj przygotujecie statek i wpuścicie na pokład załogę „Bełta”, mam tu na myśli kapitana i jego ludzi. Pozwolicie im odpłynąć. Czaromiot zostanie ze mną i z moimi braćmi broni. Oddamy go wam równo za trzy dni. Po tym czasie wypuścicie wolno resztę moich przyjaciół. Ja zostanę z magiem do końca i dopilnuję, żebyście dotrzymali umowy. Kiedy żagle statku znikną za horyzontem, oddam wam czarodzieja. Przekaż swojemu panu, że zdąży odprawić rytuał, ale jeśli spróbuje nas oszukać, jeśli w ciągu tych trzech dni, siłą spróbujecie odebrać nam zakładnika, nie zawaham się poderżnąć mu gardła.
 
Arthur Fleck jest offline