Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2020, 20:52   #5
Nanatar
 
Nanatar's Avatar
 
Reputacja: 1 Nanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputację
To takie drugie słowo.

Kryształy Czasu i świat Orchii, to przygody oparte na klasycznym Heroik Fantasy, nie da się ukryć wzorowanym na D&D. Dla mnie z czasem gadki stały się fajniejsze od bitek i odszedłem od potworów na każdym kroku. Będzie więc Heroik, ale trochę też rubasznie, biednie i na kacu. Można sklepać tyłek dziesiętnikowi, a w odległej przyszłości nawet setnikowi, ale zarówno zejść będąc trzepniętym szpadlem grabarza, za dobieranie się do jego zmarłej żony.

Przygody kultystów zostały rozegrane już trzy, (ale nie będę ich tu przeklejał), dlatego łatwo mi wejść w temat. Trzech łobuzów z pierwszej części fabularki to właśnie kultyści, jak widać nie są ponurymi kapłanami. Mamy też półboga w którego wcielał się jeden z kolegów, więc ta rola w kulcie jest już zajęta, nie oznacza to, że kolega zagra sesję.

Historię chcę wymyślić tak, aby każdy rodzaj drużyny mógł w nią wejść. Będzie watek główny, a choć staram się pozostawiać graczom dużą swobodę, nie będzie sandboxu.

Sonda ma na celu zorientować się, czy są chętni na fantasy w wydaniu Kryształków, nie będę nikogo naciskał na udział tylko dlatego, że wziął w niej udział.
Zawsze można zagrać punków z blokowiska

Zachęcam, bo to bardzo malowniczy świat z wieloma rasami, potężną magią, różnorodnością profesji i kultami zgromadzonymi wokół bóstw mających realny wpływ na śmiertelników. Szlam społecznych nizin i niebosiężne pałace władców tworzą mozaikę, w której żyją bohaterowie.
Stopień rozwoju technologicznego po kilku tysiącach lat panowania Uruk-hai przyrównałbym do późnego średniowiecza, lub początku renesansu, z wplecionymi smaczkami ze starożytności.
 
Nanatar jest offline