Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2020, 08:53   #243
Aiko
 
Aiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Aiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputację
- Tam jest północ.

Głos Tima wyrwał Noemie z zamyślenia. Niestety nadal nie rozpoznawała okolicy. Czuła się potwornie obolała i zmęczona, a toż to był dopiero początek. Podczas postoju skorzystała z okazji by rozmasować obolałe ramię. Spojrzała we wskazanym kierunku

- No to jak koleżanka mówiła. Idąc na południe powinniśmy w końcu dotrzeć do swoich albo linii frontu. A wracając w tamtą to powinniśmy w końcu dojść do wybrzeża. Tylko nie pytajcie mnie jak daleko co jest bo nie wiem.
Belgijka wysłuchała w ciszy nawigatora starając się nasłuchiwać innych odgłosów. Jakie mieli szanse wędrując bez ekwipunku, w tych strojach? Bez pożywienia?

- Za jakieś pół godziny zrobi się szaro. O 5 rano powinno być już jasno.

- I dobrze i to i źle. - Mruknęła starając się złamać swój angielski, tak jak to mieli w zwyczaju robić Francuzi. Uśmiechnęła się i przysiadła na jakimś pieńku by poprawić zniszczone nieco, podczas kraksy, buty. - Wszystko zależy od tego, po której stronie się znaleźliśmy. W dzień lepiej będzie iść po przyjaznych ziemiach.

Wysłuchała w ciszy towarzyszącej im Niemki.
- Nie.. nic nie ustaliliśmy. Tylko kierunek, w którym się udamy. - Noemie wstała z pieńka i otrzepała swój strój. - Chciałam by nie przyłapano nas przy wraku, to tylko narobiłoby niepotrzebnych kłopotów. - Mówiła cały czas łamanym angielskim, by Tim mógł je zrozumieć. Nie była też pewna na ile dobrze Brygit mówi po Francusku. - Zobaczymy czy z tej wsi także ktoś przyjdzie może usłyszymy jakieś rozmowy i dowiemy się co to za kraj. Potem poczekamy i zobaczymy jak zareagują na naszych towarzyszy i czy przyjdzie nam ich stamtąd uwalniać czy za nimi podążyć. Andree wie, że poszliśmy w tą stronę, więc jeśli sytuacja będzie pokojowa, kogoś po nas pośle. Na razie odpocznijcie i nabierzcie nieco sił.
 

Ostatnio edytowane przez Aiko : 29-07-2020 o 07:18.
Aiko jest offline