Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2020, 08:55   #125
Umbree
 
Umbree's Avatar
 
Reputacja: 1 Umbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputację
Wystarczyło, że Draugdin dał pokaz siły, a pozostałym przy życiu zbirom odechciało się walki. Przynajmniej tyle dobrego. Gdy w chacie pojawili się Akial z Mihaelem, Astrid była ciekawa, jak im poszło.
- U was w porządku? - zapytała kompanów. - Rokhar unieszkodliwiony?

Nie chowając sejmitara, spojrzała na jednego z poddających się banitów.
- Wasz kolega w lesie powiedział nam, że trzymacie szlachciankę w piwnicy. Gdzie dokładnie? Pokaż nam - spytała i zerknęła po towarzyszach. - Moim zdaniem powinniśmy wpakować ich wszystkich do piwnicy, niech zaznają tego, co Argentea. Tam przynajmniej nie będziemy musieli mieć ich cały czas na oku. No i przydałoby się ich przeszukać, ale to już zostawiam wam. Ja się rozejrzę po strażnicy, może znajdę coś ciekawego. Pomożesz mi, Traivyrze? - Uśmiechnęła się do przyjaciela.

Gdy zostawili bandziorów pod nadzorem Akiala i spółki, rzuciła.
- Wybacz, że zostawiłam cię samego na parterze. Na górze i tak się nie przydałam. To już się nie powtórzy - obdarzyła go delikatnym uśmiechem.
 
Umbree jest offline