Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2020, 10:49   #9
Phil
 
Phil's Avatar
 
Reputacja: 1 Phil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputację
Chyba zapomniałem się chwalić, że znów udało się do elity dołączyć


(3-8/7)
Andrzej Sapkowski - Miecz Przeznaczenia, Krew Elfów/Czas Pogardy/Chrzest Ognia/Wieża Jaskółki/Pani Jeziora

Drugi tom opowiadań ze świata wiedźmina, a potem cały cykl. Myślę, że zawsze warto, nawet gdy tempo siada, gubi się dynamika, a akcja zaczyna się ciągnąć niczym guma w starych majtkach. Zawsze zostaje język Sapkowskiego, którym posługuje się mistrzowsko i postacie, z których mało która ma tylko dwa wymiary.

9/7
A.A. Milne - Kubuś Puchatek
Dla rodziców, żeby wiedzieli, jak dzieciom opowiadać bajki na dobranoc, i żeby od czasu do czasu przy lekturze parskali śmiechem pod nosem (w innych momentach, niż dzieci).

10/7
J.R.R. Tolkien, David Wenzel - Hobbit
Komiks, dobre wprowadzenie w światy fantastyczne dla tych malutkich. Grafiki mają swój klimat i nie pojawiają się na nich sanki ciągnięte przez króliki. Na minus - dość spora liczba literówek w dymkach.

Pewnie coś jeszcze czytałem, ale mi umknęło
 
__________________
Bajarz - Warhammerophil.
Phil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem