Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2020, 21:13   #278
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Miszczu, a jak wygląda temat ogrodu po nocnej pracy ogrodnika?
- Hmm... Ale nie kojarzę by ktoś ostatnio deklarował, że automat ma mieć nocną zmianę. Więc no sądziłem, że po skończonej pracy przed kolacją wszyscy dali sobie siana z pracami ogrodniczymi A jak coś zgapiłem to przepraszam ale zgapiłem



Cytat:
Czy można dojść do uszkodzonych urządzeń?


- Do sporej części instalacji już tak. Bo mieszczą się pod podłogą a chodnik został mniej więcej oczyszczony. Została ta ściółka co Seth i Agnes kombinowali jak ją można chemicznie usunąć.


Cytat:
Czy można je naprawić z pomocą robotów czy niezbędna jest interwencja naszej mechanik?
- To raczej byłby potrzebny skill Naprawa. No a na pokładzie to chyba tylko Alice ma ten skill.



Czy temperatura w ogrodzie jest dalej wysoka?

- Sam oceń. Ma ok 55*C - 60*C. Plus tropikalna wilgotność jak w saunie więc temperatura odczuwalna jest dużo wyższa.



Cytat:
Może jakiś przenośny klimatyzator by pomógł albo "wyciągnięcie" powietrza w próżnię?
- Normalnie pewnie by się dało odessać powietrze np. w razie pożaru. No ale kojarzysz te liany co rozrosły się po wentylacji? No więc ten sposób na razie nie bardzo jest do zrobienia.

- Jak się wymieni instalacje podłogową i by znów działała to pewnie dość szybko by się uporała z mikroklimatem dżungli w ogrodzie.



Cytat:
Otworzyć na chwilę okna i zrobić przeciąg
- Na całym statku nie ma niczego co by można zakwalifikować jako okno Można by odessać powietrze no ale jw z tą wentylacją.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline