Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2020, 21:37   #281
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Pisałem, że może pracować całą noc, ale ok. Nie dałem jasnej deklaracji, nauczka na przyszłość . Nie ma sprawy.
- No to niestety ale jakoś udało mi się to zgapić.



Cytat:
Czyli można mu zaprogramować, żeby zrobił dostęp do instalacji podłogowej i te liany, a później mechanik?
- Hmm... Można mu kazać jakoś zgarnąć część tej ściółki. Jakby był ten specyfik pestycydów to można mu zapodać by to wylał/rozpylił na podłogę czy gdzie indziej. Ale tak bezpośrednio z instalacją to raczej nie pomoże. Trzeba jakoś dostać się do paneli podłogowych, zdjąć je i wymienić zniszczoną instalację na nową. No i to od etapu zdejmowania podłogi to już raczej by musiał robić ktoś z załogi.


Cytat:
A czy nie można odciąć zasilania? Prędzej czy później temperatura spadnie...
- Właściwie to można by tak zrobić. I pewnie z czasem temperatura by spadła do znośnych warunków bez żadnej ingerencji. Ale na tym etapie rozrostu dżunglii to by pewnie trwało tygodnie albo i miesiące.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline