Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2007, 14:09   #30
Yoda
 
Reputacja: 1 Yoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputację
-Ja wcale nie mam fet..fesz no czegoś tego na punkcie mojego Ostrzusia Mroczusia, prawda słodziutki- pogłaskał swój topór i zwrócil się do niego czule jak do dziecka. Potem spokojnie wysłuchał pingwina. "Niezły koleś. Ma gadane... no i lodówkę." Na wzmiankę o elfkach odpowiedził również szeptem -Mam nawet ich numery telefonu. Jak chcesz to później Cię z nimi umówę.-puścił mu oko. Na koniec zwrócił się do zakapturzonego z latarką.
-No! Słyszałeś co Pingwin mówił? Pokój między hetero pedały i bezkompleksowych egzorcystów...cokolwiek by to znaczyło- dodał ciszej. Po czym podszedł do hetero pedała, zdjął swoją kolekcje kapsli po piwie wiszącą mu na piersi i podał zakapturzonemu pedałowi.-To taki zwyczaj u nas. Musimy podarować sobie nawzajem coś cennego dla nas swojemu ex-wrogowi na znak przyjaźni. Zbierałem je od pierwszej klasy przedszkola. Tyle wspomnien, kaców i burd...-westchnął-No bierz jak ci tam było...Weksel Ma tak? Bo się jeszcze rozmyślę!-wcisnął rycerzowi w łapę swój naszyjnik.
-AcoTymaszdlamnie?-wyparował jak z armaty. Thorgilowi oczy zrobiły się maślane a uśmiech stał się jeszcze bardziej przygłupkowaty. Ostatni raz tak wyglądał gdy babcia Doda podarowała mu swój rożowy lakier do paznokci.
 
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Problemy z komputerem i Internetem – przepraszam wszystkich. Wkrótce się odezwę.
Yoda jest offline