Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2020, 17:27   #522
shewa92
Kowal-Rebeliant
 
shewa92's Avatar
 
Reputacja: 1 shewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputację
Oczywiście, że jest o czym gadać. To wspólny loot i wspólna kasa. Powinniśmy wypracować jakiś kompromis. Psionik zaproponował coś, co ma logiczne podstawy i na co odpowiedziałem, że "Mi pasuje." Nie, że mamy tak zrobić, tylko, że według mnie jest ok. Pozostałym też zostało pole do wyrażenia własnego zdania.

Twoje znamy. Dzielimy kasę ze sprzedaży po równo. To też mi pasuje. Pewnie prędzej czy później trafimy na coś co ja będę chciał wziąć i będzie ciut droższe niż reszta lootu i też wtedy z przyjmenością wezmę udział w podziale reszty gotówki.

Nie widzę nic złego, w propozycji bilansowania kasy od początku, ale też nie ma takiej potrzeby. W całej kampanii na pewno będziemy się wymieniać na pozycji "najbogatszej postaci".
 
shewa92 jest offline