Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2020, 17:40   #526
Umbree
 
Umbree's Avatar
 
Reputacja: 1 Umbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputację
psionik, shewa, przepraszam, jeśli poczuliście się źle z tamtymi moimi słowami.

Co do lootu, to dla mnie logicznym jest, że skoro jesteśmy drużyną i np. ja mam miksturę leczenia średnich ran i widzę że dajmy na to Akial jest mocno ranny, to nie powiem mu "ej, ale to ja wzięłam i jest moje i się tu wykrwawiaj" tylko mu ją oddam, żeby się podleczył.

Działamy drużynowo, nawet jak w tej drużynie są jakieś niesnaski czy inne podejście do wielu spraw.

Dlatego uważam, że kasę za sprzedane przedmioty, których nikt nie bierze powinniśmy dzielić na wszystkich członków drużyny, bo każde z nas w jakiś sposób się przyczyniło do tego, że można było wrócić do tej naszej wioski i to sprzedać

Astrid nie jest taka, żeby się dopominać o pieniądze, ale jak ktoś przyjdzie i jej wciśnie w dłoń i powie, że zasłużyła, to weźmie. Więc już sami zadecydujcie, czy się z nią dzielić, czy nie

I raz jeszcze sorrki, fajnie mi się z Wami gra i nie chcę robić problemów.
 
Umbree jest offline