Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2020, 10:36   #62
Wila
 
Wila's Avatar
 
Reputacja: 1 Wila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputację
Oglądanie dziury, Mmho i Harran

Statek do największych się nie zaliczał, więc wkrótce znaleźli się w miejscu, gdzie w burcie statku ziała pokaźnych rozmiarów dziura.
- Nieźle ci się oberwało, Destiny - powiedział z pewnym niepokojem zaklinacz. - W jakim stopniu obniża to twoje zdolności?
- W obecnym stanie brak integralności kadłuba rzutuje na moją szczelność. Odradzane jest odwiedzanie światów, które takiej szczelności wymagają jak Plan Żywiołu Wody na przykład. Poza tym nie ma większych zagrożeń.- wyjaśnił Destiny.
- Czyli nie potrzebujemy zastanawiać się nad naprawą czy też tymczasowymi rozwiązaniami? - upewniła się Mmho.
- Kapitan już rozważył wszystkie możliwe opcje, poinformowany przez mnie o nich.- odparł Statek.
- Czyli na razie wystarczy omijać to miejsce - powiedział zaklinacz. - Czy przez ten otwór może coś wylecieć, czy chroni przed tym ekran?
- Przez ten otwór może coś wylecieć.- przyznał Statek.- Coś wyskoczyć… ale w tej chwili prawdopodobieństwo na to są znikome. Zresztą kapitan już obmyślił tymczasowe rozwiązanie.
Skoro kapitan obmyślił rozwiązanie, Mmho uznała, że jej pomoc i wiedza nie przydadzą się. Dalsze oglądanie dziury było dla niej zbędne.
 
__________________
To nie ja, to moja postać.
Wila jest offline