Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2020, 09:19   #155
TomaszJ
 
TomaszJ's Avatar
 
Reputacja: 1 TomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputację
- Ty durniu myślisz że pozwolę sobie na to, że ktoś bezkarnie mi chrześniaka kropnie? Niezależnie od tego czy pojednał się z Bogiem i jakie ladaco z niego było, nikt, powtarzam NIKT mi nie będzie rodziny rozstrzeliwywał za darmo. A ty gogusiu jeszcze mi na pytanie nie odpowiedziałeś. Pogadamy sobie w cztery oczy. - po chwili zorientowała się jednak że mówi do rozłączonej rozmowy. Skrobnęła coś w notesie. Cóż takiego? po rozłączeniu na ekranie pokazał się numer...
- TY - wyskoczyła mama do Tommyego - Prowadź do kumpla. Wiedział jak się nazywam i mam wrażenie że wie więcej. Zobaczymy jak mu pójdzie spowiedź w cztery oczy! Nie ociągaj się, znalazłam Cię w niecałe półtora dnia, znajdę i jego. Jak zaprowadzisz oszczędzimy sobie czasu i niedomówień.
 
__________________
Bez podpisu.

Ostatnio edytowane przez TomaszJ : 19-08-2020 o 09:35.
TomaszJ jest offline