Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2020, 18:07   #1168
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Aiko Zobacz post
Ja jestem przeciwna gadaniu z ludźmi z wioski.
Ja powiem tak. Faktycznie nie wypytywałbym ludzi w wiosce o Abbeville, ani o okolicę w ogóle, bo to przy ich szczerości wobec Niemców, od razu sugerowałoby kierunek, w którym się udaliśmy. No chyba żeby wypytać ich o coś całkiem innego, albo o tak wiele miejsc i rzeczy, że nic konkretnego by się nie dało z tego wyciągnąć.

Jednakże, skoro już nawiązaliśmy z nimi kontakt, kupno ubrań, pomoc medyczna i "wynajęcie" przewodnika mogą przynieść nam tylko korzyści. Po pierwsze, jeśli sprzedadzą nam ciuchy, to jednocześnie nie będą tacy chętni do rozmów z Niemcami, bojąc się, że wyjdzie to na jaw. Po drugie zanim przewodnik wróci do wioski, my możemy już być za linią frontu i wtedy mogą go sobie przesłuchiwać ile chcą

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Co do przebierania się w cywilne łachy to para francuskich żandarmów no ma francuske personalia. Ale Szkotka i obaj lotnicy wyspiarskie. Takie dokumenty byłyby podejrzane dla każdego Niemca czy policjanta. Podobnie jak brak dokumentów.
Sugerujesz, że spacerujący w mundurach brytyjskiej żandarmerii lub RAF-u są mniej podejrzani? Dziewczyny, MG próbuje nas... upupić

Cytat:
Napisał Vadeanaine Zobacz post
To jak? Test leczenia w wykonaniu Odette, kupujemy łachy i zawijamy się z wiochy? Czy od razu w tył zwrot? Czy jeszcze o coś pytamy/sprawdzamy?
Według mnie leczenie, ciuchy i przewodnik to priorytet. Ewentualnie możemy wieśniaków wypytać o różne rzeczy, które mogą sugerować, że udamy się w jakąś inną stronę.

P.S. I nie piszcie, że podporządkujecie się zdaniu większości. To jest, wydaje mi się, oczywiste (bo chyba nikt nie będzie na siłę, wbrew opinii pozostałych, upierać się przy swoim?). Piszcie co myślicie, a potem się policzy głosy
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline