Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2020, 17:56   #1192
Vadeanaine
 
Vadeanaine's Avatar
 
Reputacja: 1 Vadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputację
Ja mam taką techniczna prośbę. Jak mamy te wsie, to choćby na mapie z googla fajnie byłoby zaznaczyć w którym miejscu widzieliśmy pozycję szwabskich dział. Dałoby się zrobić @Pip? Byłabym wdzięczna, bo pomogłoby mi to składniej napisać posta

A do propozycji działań:

1) oczywista zgoda na kupno ciuchów i rozstanie z lotnikami, jeśli będą chcieli iść swoją drogą. Co do mundurów - albo się faktycznie pozbyć (zakopać), albo upchnąć w bagażu pod czymś, co nie budzi z zewnątrz większych podejrzeń (bo gdyby Niemcy nas zdybali i zaczęli dokładniej trzepać, czy przeszukiwać, to wystarczy, że bez dokumentów i tak "leżymy", więc nie wiem, czy mundury zrobią tu wielką różnicę - a chcemy i tak jak najszybciej chyba iść do swoich).

2) kusić i nie nalegać w sprawie przewodnika - tak. Ale i zapytać, kogo w takim razie by polecali, może sami stwierdzą że nie ma pod ręką lepszego kandydata niż Odette

3) w sprawie kierunku Bir nie będzie się już wyrywać. Jej wcześniejsza propozycja, aby iść do rzeki tyczyła się kierunku zgoła odwrotnego niż Grand Laviers, teraz raczej by się zdała na ścieżki miejscowych. Posłucha na pewno tego, co wybiorą starsi agenci.
 
Vadeanaine jest offline