Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2020, 18:40   #1194
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Vadeanaine Zobacz post
Co do mundurów - albo się faktycznie pozbyć (zakopać), albo upchnąć w bagażu pod czymś, co nie budzi z zewnątrz większych podejrzeń (bo gdyby Niemcy nas zdybali i zaczęli dokładniej trzepać, czy przeszukiwać, to wystarczy, że bez dokumentów i tak "leżymy", więc nie wiem, czy mundury zrobią tu wielką różnicę - a chcemy i tak jak najszybciej chyba iść do swoich).
Ja bym jednak był za zakopywaniem. Po pierwsze dlatego, że nie mamy żadnych bagaży, więc musielibyśmy kupić jeszcze walizki i coś czym je zapełnimy. Po drugie bagaż znacznie by nas spowolnił i byłby bardzo nieporęczny w wędrówce przez lasy i bezdroża (zakładam, że możliwie jak najdłużej będziemy się trzymać z dala od dróg). Po trzecie grupa ludzi z bagażami będzie się rzucać w oczy w mieście. Co innego gdybyśmy byli po drugiej stronie frontu, tam pewnie łatwo byśmy zniknęli w tłumie uchodźców, ale z tej strony raczej takowych nie będzie. Po czwarte bez mundurów i bez pilotów cała nasza trójka może udawać Francuzów bez dokumentów (Birgit ma niby francuski na 3, ale to pewnie wystarczy w kontakcie z Niemcami, ew. może udawać Belgijkę), z mundurami to już przekichane.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline