Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2020, 19:58   #1196
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Od Grand Laviers do centrum Abbeville jest ok 5 km (mapę mamy od pilota, widzieliśmy, to postacie też wiedzą). Na północ od miasta to może wychodzić jeszcze bliżej Grand Laviers, więc czy ta godzina piechotą to już była liczona dla poobijanych rannych, kryjących się po krzakach? No bo jakoś tak mi trochę głupio pisać jako postać z inżynieryjnym zacięciem bez konkretów
- Jaka godzina piechotą? Z którego to fragmentu posta?


Cytat:
Poglądowy zrzut ekranu z odległościami zrobiłam, może to coś pomoże w określeniu tych "ciutów"
- I bardzo ładny obrazek poglądowy No to ten działa stały jak na tym obrazku to gdzieś w okolicach tego środkowego, żółtego znaczku "D 1001". Tego na pn od miasta. Na moim GM pokazuje ok 3,25 km w linii prostej. Czyli w grze pewnie ze 3-4 km.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline