Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2020, 22:04   #65
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Macie panowie bracia mój wpis. Zgodnie z tym, co zapowiadałem opisuje on pokrótce tydzień z życia waszych rycerzy.
Macie wymienione w nim postępy waszych prac. Z racji, że nie było głosów sprzeciwu, to założyłem, że budujecie zgodnie z moją propozycją jednoizbową strażnicę z wieżą. Jeżeli macie inne pomysły, to jest to ostatnia chwila, aby podjąć inną decyzję.

Pierwszy NPC włączył się aktywnie do gry. Mistrz Andreas nie czekając na wasze dyspozycje zbudował drewnianą chatę dla sióstr.
Chata ta będzie pełnić trzy funkcje:
- kaplicy, gdzie umieszczona będzie relikwia św. Maurycego;
- szpitala w razie konieczności;
- domu dla sióstr zakonnych.

Reszta kompani śpi na razie w namiotach lub pod gołym niebem.

Widzę w tej chwili przed wami trzy główne problemy;
- woda i jej źródła - coś z tym musicie zrobić. Opcji macie kilka. Wyprawa nad rzekę i zebranie wody w beczki, a później jej racjonalne zużywanie. Próba pogłębienia dwóch źródeł. Mimo wszystko podjęcie próby wykopania studni. Ewentualne jakieś inne pomysły, bo zapewne wymienione opcje nie są wszystkim dostępnymi.
- kwestia znaleziska jakiego dokonał Agilulfa. Znaki i symbole pogańskie, które wskazują na jakieś niebezpieczeństwo. Znaki te znajdują się na terenie puszczy, czyli stosunkowo daleko od was i są to znaki pogańskie, więc jako chrześcijanie nie musicie im wcale wierzyć,
- trzecia rzecz, to nocne porwanie jednego z waszych służebnych. Nocny pościg, czy jednak wstrzymanie się do następnego dnia i próba bardziej racjonalnego rozwiązania tego problemu.

Ogólnie chciałbym, aby kolejna kolejka znowu dotyczyła tygodnia czasu gry.To jednak jak będzie zależy w dużej mierze od waszych decyzji.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline