Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2020, 13:45   #74
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Primo zapomniałem wspomnieć o psach. Mea culpa. Psy nie zareagowały w żaden sposób, tak jakby nic nie zauważyły, albo zadbano o to, żeby nie ujadały. Wszystkie są zdrowe i nie wykazują żadnych objawów otrucia. Rano mogą wspomóc tropicieli, których na pewno kilku jest wśród was.

Secundo porwany został mężczyzna, imieniem Johan.

Tertio o docu już mówiłem, że moim zdaniem spowalnia on tylko grę, a tempo mamy jak dotychczas bardzo dobre. Gdybyśmy na ten przykład rozegrali scenę dyskusji o miejscu na obóz w docu, to pewnie powstałoby tam co najmniej 10 stron tekstu i dalej nie mielibyśmy zamkniętego tematu. A tak kilka postów i wszystko szybko i sprawnie poszło.
Uważam, że obecna sytuacja nie wymaga przenoszenia się poza forum.

Quatro poczekam na twój post Icarius i stosowną odpowiedź Galira podeślę ci na PW.

EDIT: Zakładamy, że wśród was są fachowcy, co wodę znaleźć potrafią. Efekt ich pracy opisałem w poście. Możecie próbować dalej szukać, ale jak już wspomniałem cud musiałby się zdarzyć, żebyście wodę pod ziemią w pobliży waszej siedziby znaleźli. Może się zdarzyć, że gdzieś dalej natraficie na miejsce, które daje nadzieję na odnalezienie wody pod ziemią.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman

Ostatnio edytowane przez Pinhead : 29-08-2020 o 13:49.
Pinhead jest offline