Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2020, 20:14   #1201
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Aiko Zobacz post
ja jestem za zakopaniem większości rzeczy, zostawieniem marynarek i założeniem ich albo pod spód, albo wrzuceniem do torby/plecaka
Wg mnie to podobny wariant jak taszczenie ze sobą całych mundurów w walizkach. Pamiętajmy, że jest połowa maja, temperatura może jeszcze nie letnia, ale z pewnością nie zimowa. Marynarki mundurów można ukryć w najlepszym razie pod płaszczem albo grubą kurtką, a taki ubiór zwracałby na nas być może nawet większą uwagę niż kilka ciężkich walizek w ręce. Poza tym i to jest moim zdaniem najważniejsze, gdyby doszło do legitymowania nas przez jakiś patrol, z braku dokumentów moglibyśmy się jakoś wykpić, bo lepiej lub gorzej, ale wszystkie nasze postacie znają francuski, a w wojennej zawierusze zgubienie dokumentów nie jest czymś niezwykłym. Prawdopodobnie szansa na puszczenie nas wolno w takim wypadku jest niewielka, ale na pewno większa niż gdyby złapano nas z fragmentami umundurowania wroga.

Ja wiem, że po przekroczeniu linii frontu te mundury z pewnością by nam się przydały i ułatwiły życie. Bez nich będziemy musieli udowodnić swoje tożsamości, ale liczę, że wystarczy dać się zaaresztować żandarmerii i dostać się w ten sposób do sztabu, gdzie złapalibyśmy kontakt z oficerami wywiadu.

Cytat:
Napisał Aiko Zobacz post
z tym naleganiem na przewodnika wolałabym nie, co by nie zwracać na siebie za dużo uwagi, ot zaproponować zapłatę albo poprosić o wskazanie miejsca na mapie
Nie wiem co masz na myśli pisząc o zwracaniu na siebie uwagi, podejrzewam jednak, że w tej wiosce większej uwagi już na siebie nie zwrócimy

Cytat:
Napisał Aiko Zobacz post
a marsz.. no ja bym szła do swoich nie do wsi, ale to proponuję głosowanie
Ale nasi są po drugiej stronie rzeki. Musimy się najpierw przeprawić przez rzekę, a żeby to zrobić musimy zdecydować w jaki sposób i w jakim miejscu. Ponieważ mamy słabe rozeznanie nad pierwszą kwestią przyjdzie się zastanowić dopiero na miejscu. A na miejsce to z uporem maniaka proponuję Abbeville. Trochę się też pogubiłem, bo nie bardzo rozumiem jaką wieś masz na myśli. A jeśli idzie o głosowanie to ja głosuję na Abbeville.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline