Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2007, 18:58   #5
Fiaile
 
Reputacja: 1 Fiaile nie jest za bardzo znanyFiaile nie jest za bardzo znanyFiaile nie jest za bardzo znanyFiaile nie jest za bardzo znanyFiaile nie jest za bardzo znanyFiaile nie jest za bardzo znany
Nie zupełnie podoba mi się rozumowanie większości MG ,tj: maszyny zostały kiepsko opisane w podręczniko - ergo, zrezygnujmy z nich. Pójście na łatwiznę, a przecież MG jest od tego , by tworzyć i się wykazać. Jeśli maszyny zostały kiepsko opisane - to wystarczy włożyć trochę własnej inwencji i uatrakcyjnić je.Podoba mi się jak wydedukował LMgray - jeśli oryginalne maszyny są do kitu, stwórzmy pół-organiczne roboty.


Cytat:
Napisał LMGray Zobacz post
Zresztą czy jakakolwiek maszyna prześcignie kiedykolwiek człowieka w brutalności...
Może.W końcu Moloch jest dziełem człowieka - ergo,posiada cały ludzki potencjał dotyczący tortur,zadawania cierpienia i śmierci (jak AM w opowiadaniu "Nie mam ust a muszę krzyczeć" - nie do prześcignięcia przez jakiegokolwiek ludzkiego przeciwnika).

Każdego człowieka, czy jest ogarniętym furią psychopatą czy zimnym mordercą, można zranić, zadać ból i ,ostatecznie, zabić.Dlatego uważam, że nie wywoła takiego napięcia jak dobrze rozegrany techno-horror, który jednak wymaga sporych umiejętności MG.
Pozdr.
 
Fiaile jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem