Wątek: Piraci
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2007, 20:21   #68
corenick
 
corenick's Avatar
 
Reputacja: 1 corenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetny
-Beczki mnie nie martwia.- Stwierdzil kapitan.- Niedlugo bedziemy mieli okazje odzyskania zapasow z nawiazka...
-Postaraj sie moja droga, by postawic lacinski jak najszybciej. Musimy zlapac wiatr tak szybko jak sie uda. Mamy wazne spotkanie o poranku. Zreszta jak dopilnujesz tu juz wszystkiego, przyjdz do mojej kajuty; wytlumacze ci wszystko. Przykro mi z powodu twojej siostry. Mysle ze mogla przezyc, niewielka szansa ale jednak. Widywalem juz wielu smialkow, ktorzy cudem Borzym wytrzymywali sztorm na kawalku masztu lub trzymajac sie beczki. Badzmy dobrej nadzieji. Tymczasem, prosze dopilnuj wszystkiego i zorganizuj zmiane wachty. Sternik juz zna swoj nowy kurs, wiec dopilnuj zeby jego zmiennik znal go rownierz.
 
__________________
-----------------------------------------------------
Info dla obslugi: Mam angielska wersje OS wiec nie posiadam polskich czcionek.
corenick jest offline