Wątek: Piraci
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2007, 20:29   #69
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
-Beczki mnie nie martwia. Niedlugo bedziemy mieli okazje odzyskania zapasow z nawiazka...Postaraj sie moja droga, by postawic lacinski jak najszybciej. Musimy zlapac wiatr tak szybko jak sie uda. Mamy wazne spotkanie o poranku. Zreszta jak dopilnujesz tu juz wszystkiego, przyjdz do mojej kajuty; wytlumacze ci wszystko. Przykro mi z powodu twojej siostry. Mysle ze mogla przezyc, niewielka szansa ale jednak. Widywalem juz wielu smialkow, ktorzy cudem Borzym wytrzymywali sztorm na kawalku masztu lub trzymajac sie beczki. Badzmy dobrej nadzieji. Tymczasem, prosze dopilnuj wszystkiego i zorganizuj zmiane wachty. Sternik juz zna swoj nowy kurs, wiec dopilnuj zeby jego zmiennik znal go rownierz.

Selina na wspomnienie siostry poczula lod splywajacy do jej serca. Nie odpowiedziala na te cieple slowa gdyz nie ufala swojemu glosowi na tyle aby to zrobic.

- Tak jest, Kapitanie.

Rzekla tylko i ruszyla wykonac powierzone jej zadania. Najpierw zatroszczyla sie aby postawiono zagiel lacinski. Na szczescie nie zostal on prawie wcale uszkodzony. Gdy juz zlapal wiatr rozdala reszte polecen i ruszyla do czlowieka majacego zastapic Royala. Wytlumaczyla mu jak ma prowadzic statek, wedla wskazowek podanych jej przez Van Draka. Nastepnie odgwizdala zmiane wachty i sprawdziwszy jeszcze czy wszystko jest w porzadku, a ludzie wiedza co robic udala sie do kajuty kapitana. Dwa razy zapukala do drzwi i odczekawszy, az uslyszy zaproszenie weszla do srodka.
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline