Wątek: Piraci
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2007, 20:46   #70
corenick
 
corenick's Avatar
 
Reputacja: 1 corenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetny
- Dobrze Selino. Czas powoli sie zbliza bys i ty troche odpoczela. Niemniej jednak wpierw pokaze ci co nas czeka. Podejdz blizej.- Van Drake wskazal Selinie biurko na ktorym lezala rozwinieta mapa. Zdobna w herb rodzinny krola anglii jakos nie pasowala na statku plynacego pod hiszpanska bandera. Kiedy Selina podeszla blizej spostrzegla, iz mapa poznaczona byla liniami, wyznaczajacymi szlaki handlowe handlarzy brytyjskich. Jedna z nich wyraznie byla zaznaczona tak, by wyroznic ja sposrod reszty.
- To co widzisz.- Powiedzial kapitan. - To kurs pewnego handlarza angielskiego. Nie jest on jednak zwyklym handlarzem. Udaje, iz jego celem jest handel. Tak naprawde jest emisariuszem. Wiezie ze soba mape wiodaca do skarbu znanego pirata, pogromcy anglikow sprzed 20 lat. Spotkamy sie z nim o poranku by przekazal nam owa mape. Oczywiscie sila. Prosze dopilnuj by ludzie byli wypoczeci. Kaz swojemu zmiennikowi czuwac nad naprawami i... Jeszcze jedno... Przekaz to panu Dewlinowi. Niech to wywiesi na topie zamiast tej hiszpanskiej szmaty jaka tam powiewa.- Po czy podal Selinie kawal czarnego plotna, zlozonego w trojkat. Na samej gorze widnial bialy element, ktory wygladal jak.... Zakonczenie piszczela?...- Upewnij sie tez, ze wywiesi ja dopiero, kiedy bedziemy blisko kupca. A teraz milej nocy ci zycze. Wypocznij.
 
__________________
-----------------------------------------------------
Info dla obslugi: Mam angielska wersje OS wiec nie posiadam polskich czcionek.
corenick jest offline