Wątek: "40. piętro"
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2007, 21:10   #79
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Kurcze, to działa! Komórka, gdzie jest moja komórka? Dobrze, że zawsze nosze ją przy sobie. Drżącymi rękoma operowałam klawiszami by jak najszybciej włączyć muzykę. Gdy tylko mi się to udało rzuciłam ją w innym kierunku niż została rzucona poprzednia, ale także w tłum, jak najbliżej Przybysza.

Zaczęłam przeciskać się w jego stronę mając nadzieję, że choć część osób go odstąpi. Może uda się go wyrwać z tłumu i pobiec w stronę, gdzie rozstaliśmy się z Dylem.

- On zaraz znowu to zrobi, uciekajmy, to chyba może zabić! - krzyczałam do tłumu.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline