Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2020, 20:26   #126
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Ani Rottoro, ani drugi uczeń nie spodziewali się, że zostaną w jednej chwili porzuceni. Jęk zaskoczenia, albo rozgoryczenia, trudno ocenić, wydobył się z ich gardeł, gdy z brzękiem szkła wpadli do jakiegoś budynku, który C-SGK1 uznał za opuszczony. Na szczęście pogoń czyniła jeszcze więcej hałasu, przekrzykując się nawzajem i ściągając kolejnych kompanów. Najwyraźniej nie usłyszeli nic z tego, co działo się przed nimi, albowiem przemknęli obok kryjówki dwójki adeptów Tiena, nawet nie zwalniając.

Gdy android wykorzystał odpowiednią chwilę by się ukryć w jakimś zaułku, zauważył że mijających go Żurawi było już siedmiu. Pognali jednak dalej, a potem, najpewniej dlatego, że nie mogli zlokalizować intruza, rozdzielili się na najbliższym skrzyżowaniu.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline