Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2020, 17:21   #152
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Robiąc małe podsumowanie:
- poszukiwania wody trwają, choć tutaj nie wyłapałem jakiś nowych szczegółów i deklaracji, co do takowych poszukiwań. Gdzieś była tylko wyrażona nadzieja, że może w jaskini będzie jakieś źródło. Poprawcie mnie jeśli się mylę;
- jaskinie zostawiacie w spokoju, ale planujecie ją przeszukać. Jeśli tak to prosiłbym o jakieś szczegóły odnośnie takiej wyprawy. Jak wspomniałem zamierzam to rozegrać na zasadzie ogólnych deklaracji, a nie szczegółowego przemierzania korytarz po korytarzu;
- znaki znalezione w lesie mają zostać zniszczone. Także prosiłbym o uszczegółowienie, co dokładnie z nimi robicie i czy zgodnie z propozycją Wernera stawiacie gdzieś krzyż lub kapilczkę;

Jak rozumiem teraz przemówi postać Dhratlach. Czekam z zainteresowanie, co też wymyślił brat wilk.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline