Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2020, 19:26   #155
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pinhead Zobacz post
Wybacz Melkor. Faktycznie pierwszy wypowiedziałeś ten pomysł, mój błąd.

Mistrz mularzy, o ile teoretycznie da radę zbudować kanał, to na pewno nie pomoże wam w szukaniu wody. Możecie oczywiście próbować budować kanał sprowadzający wodę z rzeki, ale to raczej zadanie ponad wasze siły. Przynajmniej na ten moment. Budowa około 8-10km kanału, to kupa roboty. Próbować jednak nie zabraniam. To wy decydujecie.
Dobra ja nadal czekam na wilka ale póki co. W poście na pewno pokaże się myśl, żeby wilk nam dalej prowadził polowania i zdobywał żarcie. Rozejrzeć się możemy długofalowo za jakimś źródłem rudy (ale to po ukończeniu siedziby).

Woda z tego co wiem znaleźliśmy dwa mikro źródła. Może można je poszerzyć i pociągnąć od nich kanał. Ponadto szukamy dalej i zobaczymy co przyniesie Jaskinia.

Jaskinia. Dwóch ludzi z pawężami przodem. Tam gdzie jest dużo miejsca dwójka kuszników za nimi. W razie zagrożenia kusznicy strzelają zastępują ich ludzie z bronią drzewcową.(którzy mogą uderzać z drugiej linii) Z przodu dwóch Braci z tymi pawężami jak najciężej opancerzonych.

A oczywiście przed nimi ktoś na szpicy. Ktoś lekki bez pancerza a o bystrym wzroku zwłaszcza do znajdowania pułapek.

Sprawdzamy całą jaskinię. Pod kątem wrogów którzy mogą mieć tam siedzibę, niedźwiedzia który może się tam czaić. Wyjść i ścieżek gdzie prowadzą (potencjalne siedziby pogan). Zasobów: źródło woda czy widoczne żyły rud. I innych rzeczy które życie nam tam przyniesie

Po sprawdzeniu. Egzorcyzmy, pochówek szczątków ludzkich z błogosławieństwem w masowym grobie.

Szkicujemy rozkład pomieszczeń i zapisujemy ich wielkość. Przekazujemy mistrzowi mularzy może znajdzie praktyczne zastosowania. (sami też nad nimi pomyślimy jak będzie wiadomo co i jak )
 
Icarius jest offline