Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2020, 22:25   #158
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Dhratlach Zobacz post
@Icarius, @Lord Melkor, z powyższych waszych postów tutaj po przeleceniu okiem, bo zawsze tak na pierwszym czytaniu robię, szczególnie gdy brakuje mi czasu, wywnioskowałem, że ugadujecie się sesyjnie jako gracze, a nie w sesji jako postacie. Co tam jednak knujecie nie mnie wnosić, bo mnie nie interesuje i wszelkie takie tematy w komentarzach mnie nie interesują, a ostatnio nawet irytują. Poza tym, zdawało mi się, że umawialiśmy się pisać w sesji, a nie tutaj? Już nie pamiętam. Czego nie ma w sesji tego nie ma w sesji. Po co tu strzępić języki? Sojuszników w sobie szukacie?
Chyba zaczyna ci się udzielać postać W sesji w postach nie da się ująć wszystkiego. Tutaj robimy sobie ja bym to nazwał zwięzłym podsumowaniem na linii dani gracze - MG. Zasadniczo to nawet odpowiadamy na tematy poruszone przez MG w komentarzach. Tak gadamy tu sobie o różnych rzeczach od tego są komentarze. Nie zauważyłem tu jednak spisków Jeśli naruszymy jakieś wrażliwe pola MG da nam znać oto jestem spokojny.

Powiem ci jednak szczerze Dhratlach mniej szukaj winy w innych zarówno postacią jak i sobą samym. Bardziej natomiast zacznij patrzeć na siebie. Może doszukasz się pola do poprawy.


Cytat:
Napisał Dhratlach Zobacz post
W pewnej sesji co jakiś czas temu grałem mieliśmy zasadę, że co w komentarzach to w sesji. W sensie, zero metagry szczególnie w walce, bo wszystko co w komentarzach jest wymieniane zdaniami w sesji. Zero ugadywania się poza sesją. Jeśli jednak usilnie potrzebujecie tego, proszę was chociaż dajcie to w spoiler, bo i tak tego nie będę czytał, a nawet przypadkiem przeczytać nie chcę.
Znaczy tak... mam coś do powiedzenia MG i Melkorowi w formie sesyjnego podsumowania i mam dawać spojlery żebyś nie musiał tego czytać? Bez komentarza pozostawię.

Cytat:
Napisał Dhratlach Zobacz post
Mój post miał być dzisiaj, ale że jestem w stanie wkurwu, więc może być jutro. Chyba, że jednak się napiję, bo ta butelka na mnie patrzy... To będzie post otwierający i mam nadzieję, że Bracia Bruno i Zygfryd zaiste otrzymali mądrość ducha świętego. Potem zobaczymy, ale mam nadzieję szybko przedstawić plany Agilulfa. Ze względu jednak na braki czasowe w życiu... a że analiza posiadanych informacji trochę trwa... rozumiecie. Spokojnie macie czas usiąść nad postem, choć nie ukrywam, że jeżelibyście napisali wcześniej postaram się też wcześniej dać.
Na teksty "jestem w stanie wkurwu" też spuszczę zasłonę milczenia. Zaznaczę, że trochę przeginasz w naciskaniu na nas. Powtórzę, jeśli coś będzie nie tak MG z pewnością zwróci nam na to uwagę. Natomiast niekoniecznie chce czytać twoje żale.

Ogarnij siebie i postać a Wilczy brat może jeszcze odzyskać szacunek w oczach braci Nie idź obecną drogą jest zła
 

Ostatnio edytowane przez Icarius : 10-09-2020 o 22:34.
Icarius jest offline