Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2020, 00:30   #162
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Dziękuję... Mistrzu.

Jednak, całkowicie nie o to chodzi. Co do sesji i tego co się dzieje w sesji nie mam żadnych uwag. Chodzi mi tylko i wyłącznie o to co w komentarzach. Tylko i wyłącznie. I nie nie mam zielonego pomysłu skąd ten chory i poroniony pomysł, że mam coś do jawnej koalicji między naszymi dwoma graczami. Czy gdzieś komuś coś pisałem? Może tutaj w komentarzach? Pokazać mi. To o co mi chodzi? Nie wiem czy jest sens pisać skoro nawet się nikt nie pyta tylko zakłada z góry bóg wie skąd. Jeśli tylko ja to widzę, a może tak być, przykro mi, ale w sumie przestaje już mi być przykro.

Jak ktoś coś ode mnie chce w tym temacie proszę mnie tak oznaczyć @Dhratlach, lub @Wszyscy. O tyle i tylko tyle proszę. Nic więcej. Post za chwilę. Dziękuję, to wszystko, cieszmy się sesją.

Jak coś to najwcześniej będę w stanie odpisać w sobotę, bo mam jeszcze zaległości tu i tam. Dobranoc na zapas.
 
Dhratlach jest offline